Menu
Sepetiniz

Ücretsiz Kargo ve İade


Ücretsiz Kargo ve İade

www.berr-in.com online alışverişte Berrin Tekstil koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler. 250 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Ücretsiz Kargo: 250 TL üzeri siparişleriniz Aras Kargo ile ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

İade Kargosu: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, 30 gün içerisinde Aras Kargo ile gönderebilirsiniz. Hatalı ve ürünle ilgili problemler dışında tüm kargo ücretleri size aittir.

İADE ŞARTLARI

30 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren faturanız ile birlikte 30 gün içerisinde Aras Kargo ile geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

İade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri hatalı ve ürünle ilgili problemler dışında Aras Kargo ile gönderdiğinizde kargo ücreti size aittir. İade www.berr-in.com’ye ulaştı bilgilendirmesi: İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Berrin Tekstil geri ödemeleri 10 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

İade Adresi:

www.berr-in.com Internet Depo, Kazım Orbay cad. Hakan Han 82/2 Bomonti Şişli/İstanbul

Destek için info@berr-in.com adresine e-posta göndererek Berrin Tekstil  Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.